Fighter - Stramowski i Roznerski walczą w ringu. Oficjalny zwiastun filmu

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Fighter. Jest to rodzima produkcja o byłym zawodniku MMA, którego życie zmieni się pod wpływem złych wyborów. Premiera w lipcu.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Fighter. Jest to rodzima produkcja o byłym zawodniku MMA, którego życie zmieni się pod wpływem złych wyborów. Premiera w lipcu.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  fighter 

Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski grają główne role w najnowszym filmie o sportach walki pod tytułem Fighter. Obok nich w obsadzie zobaczymy również również Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela Kuczaja i Jarosława Boberka.

Za kamerą filmu stanął Konrad Maximilian. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun filmu, a także opis fabuły.

Były zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas z bokserem-celebrytą Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, by kariera Tomka z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą zawodnik postanowił opuścić miasto, by na nowo ułożyć sobie życie. Szansa na to pojawia się, kiedy z dala od medialnego zgiełku poznaje charyzmatyczną panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach – w bezkompromisowym, bokserskim starciu, któremu będzie przyglądać się cała Polska.

Premiera produkcji już 19 lipca.

Źródło: materiały prasowe/zdjęcie główne: KIno Świat

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV