Finał Poszukiwaczy Manglano jeszcze w tym miesiącu

Miasto Świętych Mężów to finał przygodowej serii autorstwa Luisa Montero Manglano. Książka już niedługo ukaże się w Polsce.

Miasto Świętych Mężów to finał przygodowej serii autorstwa Luisa Montero Manglano. Książka już niedługo ukaże się w Polsce.

Dom Wydawniczy Rebis zapowiedział na 13 lutego premierę Miasto Świętych Mężów - trzeciego, po Stół króla SalomonaŁańcuch Proroka, tomu cyklu Poszukiwacze hiszpańskiego pisarza Luis Montero Manglano. Książka ma zamykać serię.

W tym tomie bohaterowie będą poszukiwali skarbów dawnych hiszpańskich władców, które zostały wywiezione przez siedmiu mnichów i ukryte przed najazdem Maurów. Legenda głosi, że uciekinierzy skryli się na wysepce na środku Atlantyku i zbudowali tam miasto. Teraz rozpoczyna się wyścig o przejęcie ukrytego tam skarbu.

Miasto Świętych Mężów - okładka
Źródło: Rebis

Powieść Manglano zostanie wydana w oprawie zintegrowanej, będzie liczyła 640 stron i kosztowała 44,90 zł.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV