Flash - Barry zmieni źródło swojej mocy? Sugerują to te zdjęcia

Zdjęcia z planu serialu Flash mogą ujawniać nieoczekiwany zwrot akcji związany z głównym bohaterem.

Zdjęcia z planu serialu Flash mogą ujawniać nieoczekiwany zwrot akcji związany z głównym bohaterem.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  the cw 

6. sezon serialu Flash zbliża się wielkimi krokami - przypomnijmy, że zanim Barry Allen ruszy w stronę opartego na Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach crossoveru, będzie musiał zmierzyć się ze złoczyńcą znanym jako Bloodwork. Jego alter ego, doktor Ramsey Rosso, to "genialny naukowiec i jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie onkologii", który w szkolnej ławce siedział m.in. z Caitlin Snow. Z czasem okaże on swoją złowrogą stronę, dążąc do "zmieniania praw natury". 

W komiksach Bloodwork pojawiał się choćby wtedy, gdy Barry przechodził swoistą metamorfozę, dając się poznać czytelnikom jako Negative Flash. Doszło do tego tuż po tym, jak został on uwięziony w tzw. Negative Speed Force, z którego swoją moc czerpie Reverse-Flash. Przebywanie w tej lokacji wpłynęło na usposobienie Allena, zmieniając również jego wygląd. 

Wszystko wskazuje na to, że na podobny zabieg zdecydują się twórcy serialu The CW, co mogą ujawniać najnowsze zdjęcia z planu 8. odcinka - tego, który poprzedzi crossover. Nosi on symptomatyczny tytuł Ostatnie kuszenie Barry'ego Allena, część 2. Zgodnie z komiksami tytułowy heros powinien więc zmienić źródło swojej mocy, od tej pory korzystając z mroczniejszej, negatywnej części Speed Force. 

Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serii zadebiutuje w USA 8 października. 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC/The CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV