Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Flash – obcisły kostium w 5. sezonie. Fani się śmieją, Gustin odpowiada

Do sieci wyciekło zdjęcie Granta Gustina w obcisłym kostiumie z 5. sezonu serialu Flash. Wśród internautów podniosła się krytyka, na którą teraz odpowiada aktor.

Trwają przygotowania do 5. sezonu serialu Flash, w którym zobaczymy głównego bohatera w nowym kostiumie. Do sieci trafiło już zdjęcie z planu, a także grafika promocyjna, prezentująca czego możemy się spodziewać. Reakcje fanów są dalekie od zachwytów – pojawiły się słowa o tym, że strój jest zbyt obcisły, że ma za małą błyskawicę i przede wszystkim, że sam Flash jest zdecydowanie za chudy i nie dorównuje komiksowemu pierwowzorowi. Internauci narzekają na to, że zdecydowano się porzucić skórzane elementy – kostium będzie wykonany niemal w całości z elastanu.

Teraz do krytyki odnosi się sam Grant Gustin, odtwórca tytułowej roli. Aktor zaznaczył, że nie miał pojęcia, że to zdjęcie trafiło do sieci – potwierdza, że ujęcie jest bardzo niekorzystne, ale zapewnia jednocześnie, że efekt końcowy będzie zadowalający. W dalszej części swojego oświadczenia mówi, że słowa o tym, iż jest za chudy, są dla niego bolesne – wspomina, że przez dwadzieścia lat borykał się z komentarzami na temat swojej szczupłej sylwetki i wagi i dodaje, że stara się jak może, by przybrać na masie. Aktor apeluje o to, by nie wyśmiewać kogoś tylko z uwagi na to, jak jest zbudowany – podkreśla, że dla niego strój jest idealny i liczy na to, że szczupłe dzieciaki też poczują, że nie trzeba mieć muskulatury by być superbohaterem.

Zobaczcie zdjęcia oraz wypowiedź Gustina:

-
-

5. sezon serialu zadebiutuje w październiku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Jack Rowand/The CW

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.