Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Flash – obcisły kostium w 5. sezonie. Fani się śmieją, Gustin odpowiada

Do sieci wyciekło zdjęcie Granta Gustina w obcisłym kostiumie z 5. sezonu serialu Flash. Wśród internautów podniosła się krytyka, na którą teraz odpowiada aktor.

Trwają przygotowania do 5. sezonu serialu Flash, w którym zobaczymy głównego bohatera w nowym kostiumie. Do sieci trafiło już zdjęcie z planu, a także grafika promocyjna, prezentująca czego możemy się spodziewać. Reakcje fanów są dalekie od zachwytów – pojawiły się słowa o tym, że strój jest zbyt obcisły, że ma za małą błyskawicę i przede wszystkim, że sam Flash jest zdecydowanie za chudy i nie dorównuje komiksowemu pierwowzorowi. Internauci narzekają na to, że zdecydowano się porzucić skórzane elementy – kostium będzie wykonany niemal w całości z elastanu.

Teraz do krytyki odnosi się sam Grant Gustin, odtwórca tytułowej roli. Aktor zaznaczył, że nie miał pojęcia, że to zdjęcie trafiło do sieci – potwierdza, że ujęcie jest bardzo niekorzystne, ale zapewnia jednocześnie, że efekt końcowy będzie zadowalający. W dalszej części swojego oświadczenia mówi, że słowa o tym, iż jest za chudy, są dla niego bolesne – wspomina, że przez dwadzieścia lat borykał się z komentarzami na temat swojej szczupłej sylwetki i wagi i dodaje, że stara się jak może, by przybrać na masie. Aktor apeluje o to, by nie wyśmiewać kogoś tylko z uwagi na to, jak jest zbudowany – podkreśla, że dla niego strój jest idealny i liczy na to, że szczupłe dzieciaki też poczują, że nie trzeba mieć muskulatury by być superbohaterem.

Zobaczcie zdjęcia oraz wypowiedź Gustina:

-
-

5. sezon serialu zadebiutuje w październiku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Jack Rowand/The CW

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – czy to jest…

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Marvel – oto najpotężniejszy heros w…

W jednej z komiksowych serii Marvel zaprezentował czytelnikom prawdopodobnie najsilniejszego superbohatera wszech czasów.

Michalina Reda
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Indiana Jones to słynny archeolog, którego wszyscy doskonale znamy z wielkich ekranów. W artykule zaprezentuję…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty dla…

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi…

Paweł Krzystyniak
-

Wiedźmin 3 – jak zobaczyć statek…

Wiedźmin 3 nadal skrywa sporo sekretów. Jeden z nich został ujawniony przez twórców i zaskoczył…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Oficjalnie: komiks zmienia genezę Kapitan Marvel.…

Marvel zmienił w komiksie genezę postaci Kapitan Marvel. Na razie nie wiemy, czy na podobny…

Co o tym sądzisz?