Formuła 1 w TVP z ograniczeniem. Dlaczego transmisja od 45. minuty?

Robert Kubica powraca po ośmiu latach do F1. Transmisje z wyścigów w sezonie 2019 pokaże w Polsce Telewizja Polska.

Robert Kubica powraca po ośmiu latach do F1. Transmisje z wyścigów w sezonie 2019 pokaże w Polsce Telewizja Polska.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Dziś rano rozpoczęły się pierwsze wyścigi Formuły 1 w sezonie 2019. Transmisję z tego wydarzenia mogli już oglądać widzowie Telewizji Polskiej. Było to jednak możliwe dopiero od 45. minuty. Skąd takie ograniczenie?

Okazuje się, że tylko w ten sposób TVP mogła nabyć prawa do transmisji wyścigów Formuł 1, czyli innymi słowy emisja od 45. minuty to warunek zakupu sublicencji. Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45. minuty w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej.

Pierwszy wyścig sezonu odbył się dziś o godzinie 6.10. Następne Grand Prix Bahrajnu odbędzie się 31 marca. Transmisja o godzinie 17:10.

Źródło: sport.tvp.pl/zdjęcie główne: TVP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV