Przeczytaj w weekend

Forrest Gump doczeka się remake’a. Bollywood kupuje prawa

Nigdy chyba nikt nie sądził, że doczekamy się remake'a klasyka kina jakim jest Forrest Gump. To jednak stanie się faktem.

Nigdy chyba nikt nie sądził, że doczekamy się remake'a klasyka kina jakim jest Forrest Gump. To jednak stanie się faktem.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Forrest Gump 

Forrest Gump doczeka się bollywoodzkiego remake'a. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez portal The Hollywood Reporter. Ma on nosić tytuł Lal Singh Chadha, a główną rolę zagra Aamir Khan. Za kamerą stanie Advait Chandan.

Zdjęcia na planie ruszą w październiku bieżącego roku. W rozmowie z dziennikarzami Khan tłumaczy, że zawsze podobał mu się Forrest Gump, bo jest to cudowna historia. Uważa, że to taki pozytywny film dla całej rodziny, który poprawia nastrój.

W ostatnich latach powstały w Bollywood remaki takich filmów jak Chef oraz Knight and Day.

Data premiery remake'a nie została ujawniona.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV