Przeczytaj w weekend

FX zamawia drugi sezon „The Bridge”

Stacja FX dopełniła formalności i zamówiła drugi sezon The Bridge: Na granicy, serialu dramatycznego z Demianem Bichirem i Diane Kruger.

Stacja FX dopełniła formalności i zamówiła drugi sezon The Bridge: Na granicy, serialu dramatycznego z Demianem Bichirem i Diane Kruger.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Druga seria, podobnie jak pierwsza składać się będzie z 13 odcinków. Jej premiera zaplanowana jest na lato 2014 roku. Oglądalność The Bridge: Na granicy nie jest najwyższa. Produkcja gromadzi średnio przed telewizorami średnio 1,75 mln widzów. Serial jest jednak bardzo często odtwarzany przez DVR, gdzie notuje aż 89-procentowy wzrost oglądalności do poziomu w granicach 3,65 mln widzów.

Finał pierwszego sezonu The Bridge: Na granicy wyemitowany zostanie na kanale FX 2 października.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV