Przeczytaj w weekend

FX zamawia sitcom w modelu 10/90

"Saints George" - sitcom George'a Lopeza zamówiony przez stację FX w nietypowym stylu. Podobnie jak Anger Management produkcja doczeka się krótkiego pierwszego sezonu i szans na zamówienie kolejnych, 90. odcinków.

"Saints George" - sitcom George'a Lopeza zamówiony przez stację FX w nietypowym stylu. Podobnie jak Anger Management produkcja doczeka się krótkiego pierwszego sezonu i szans na zamówienie kolejnych, 90. odcinków.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Zamówienie "Saint George" jest identyczne, jak przy Anger Management. Stacja FX zamówiła pierwszy sezon sitcomu George'a Lopeza, który będzie miał 10 odcinków. Jeśli oglądalność będzie zadowalająca, FX automatycznie zamówi kolejne 90. odcinków, które podzielone zostaną na kilka sezonów. Dzięki temu, w przyszłości serial będzie miał możliwość emisji w syndykacie. Podobnie jak przy Anger Management, studiem produkcyjnym zajmującym się tego typu modelem jest Lionsgate TV i Debmar-Mercury.

Twórcą i scenarzystą "Saint George" jest Matt Williams. Produkcja opowiadać będzie o chaotycznym życiu niedawno rozwiedzionego meksykanina, który stara się poukładać swoje życie, utrzymując kontakt ze swoją byłą żoną, 11-letnim synem, a także matką i wujkiem, z którymi zmuszony jest zamieszkać. Główną rolę zagra sam George Lopez.

Premiera zaplanowana jest na jesień 2013 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV