Gaius Charles w obsadzie „Aquarius”

Stacja NBC kompletuje obsadę limitowanej produkcji pt. Era Wodnika, w której główną rolę zagra David Duchovny (Californication).

Stacja NBC kompletuje obsadę limitowanej produkcji pt. Era Wodnika, w której główną rolę zagra David Duchovny (Californication).

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Era Wodnika to serial, którego fabuła umiejscowiona zostanie pod koniec lat 60. ubiegłego stulecia. Duchovny zagra sierżanta policji Sama Hodiaka ze skomplikowanym życiem osobistym, który stara się wytropić Charlesa Mansona - z pozoru drobnego przestępcę budującego sektę. Charles wcieli się w Bunchy Cartera, byłego gangstera, który obecnie jest fanatycznym wyznawcą islamu i jednym z przestępców ściganych przez Hodiaka.

Do obsady Era Wodnika dołączyli również: Michaela McManus, David Meunier i Chris Sheffield. Scenariusz Era Wodnika napisany zostanie przez Johna McNamarę, który będzie również producentem wykonawczym razem z Davidem Duchovnym. Premiera zaplanowana jest na 2015 rok.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV