Repertuar kin Nowość Program TV

Gdzie i kiedy kręcone będą piloty stacji CW?

Kto ma ochotę na wycieczkę do Budapesztu? To właśnie w stolicy Węgier, jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do pilotowego odcinka "The Selection".

Poza „The Selection”, w Europie kręcony będzie jeszcze pilotowy odcinek „Reign” (w Irlandii). Pełna lista lokacji i miesięcy produkcji poniżej.

  • „The Selection” – Budapeszt (Węgry), Marzec.
  • „Reign” – Irlandia, Kwiecień.
  • „The Hundred” – Vancouver (Kanada), Marzec.
  • „Blink” – Vancouver (Kanada), Marzec.
  • „Company Town” – ??, Marzec.
  • „Tommorow People” – Nowy Jork (USA), Marzec.
  • „Oxygen” – Nowy Orlean (USA), Marzec.
  • „The Originals” – Atlanta/Nowy Orlean (USA), Marzec.

„The Selection”umiejscowiony jest 300 lat w przyszłości. Produkcja określana jest jako epicki romans i skupia sie na młodej kobiecie, która zostaje wybrana w loterii razem z 25 innymi dziewczynami. Dostają one szanse wzięcia udziału w zawodach, a ta która wygra poślubi księcia i zostanie królową. Bohaterka musi balansować pomiędzy byciem lojalnym wobec swojej rodziny, swej prawdziwej miłości, a także wobec królestwa.

„Reign”to produkcja, która ma być opowieścią fantasy o losach nastoletniej królowej Szkocji – Marii Stuart. Maria miała tylko 6 dni w momencie, gdy objęła tron po swoim ojcu Jakubie V. Królowa młodzieńcze lata spędziła we Francji – ojczyźnie swojej matki. Już w wieku szesnastu lat wyszła za mąż. O nowym projekcie stacji The CW mówi się, że będzie stanowił mieszankę „Gry o Tron” i „Marii Antoniny”. Seksualne intrygi, mroczne siły – wszystko to odnaleźć będzie można w tym projekcie.

„The Hundred”serial science-fiction autorstwa Jasona Rothenberga. Fabuła umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię, by sprawdzili, czy na nowo można rozpocząć kolonizację planety.

„Blink”projekt, którego twórcą jest David Marshall Grant („Smash„). Ma to być zabawny dramat o rodzinie, której życie zmienia się na lepsze i gorsze, w momencie gdy ich patriarcha jest ofiarą wypadku samochodowego. W wyniku obrażeń zapada w śpiączkę, nie może poruszać się i mówić, ale widzi i wszystko słyszy.

„Company Town”serial dramatyczny autorstwa Sery Gamble. Projek skupia się na skandalu w bazie marynarki wojennej USA w Virginii, w którym zginęli cywile i żołnierze. Głównymi bohaterkami są dwie młode dziewczyny, które razem dorastały, kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami, ale znajdują się po przeciwnych stronach.

„Tommorow People”adaptacja kultowego, brytyjskiego serialu science-fiction z lat 70., którego autorami są Greg Berlanti i Julie Plec. Produkcja określana jest jako połączenie filmowej serii „X-Men” i „Heroes„. Projekt skupiał się będzie na kilkunastu młodych ludziach z całego świata, którzy reprezentują najnowsze stadium ewolucji człowieka, posiadają specjalne moce, takie jak teleportację, czy umiejętność komunikacji telepatycznej. Bohaterowie muszą połączyć siły i zmierzyć się z siłami zła. W Wielkiej Brytanii „The Tomorrow People” było odpowiedzią stacji ITV na „Dr. Who” stacji BBC. Produkcja emitowana była od 1973 do 1979 roku.

„Oxygen”dramat sci-fi autorstwa Josha Appelbauma, Andre Nemeca i Scotta Rosenberga. Produkcja powiadać będzie o epickim romansie pomiędzy młodą dziewczyną, a obcym przybyszem z kosmosu. Chłopak ten przyleciał na Ziemię 10 lat temu razem z ośmioma innymi osobnikami, podobnymi do niego.

„The Originals” – spin off Pamiętników wampirów, który skupiał się będzie na pierwotnej rodzinie wampirów. Klaus (Joseph Morgan) powraca do dzielnicy French Quarter w Nowym Orleanie, które wieki temu pomógł zbudować. Łączy tam siły z diabolicznym protegowanym Marcelem, ponieważ w miasteczku dochodzi do niewyjaśnionych wydarzeń nadprzyrodzonych.


Spodziewać się można, że stacja CW z podanych projektów zamówi około 4-5 seriali.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.