Przeczytaj w weekend

Gears 5: Data premiery oraz okładka wyciekły do sieci

Do sieci trafiły nowe informacje na temat wyczekiwanej produkcji na konsolę Xbox One - Gears 5.

Do sieci trafiły nowe informacje na temat wyczekiwanej produkcji na konsolę Xbox One - Gears 5.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gears 5 to kontynuacja serii Gears of War i tym razem ma skupić się ona przede wszystkim na postaci Kait Diaz. Oczywiście, nie zabraknie tutaj też innych, znanych z cyklu bohaterów. Teraz do sieci wyciekły informacje na temat tej produkcji, a konkretnie jej data premiery oraz okładka.

Wedle wycieku, który pojawił się na stronie tajwańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe, gra miałaby zadebiutować już 10 września tego roku. Znajduje się tam również okładka Gears 5 - wiele osób ma jednak pewne podejrzenia, że nie jest ona do końca wiarygodna. Nie da się ukryć, że wygląda ona inaczej niż w przypadku poprzedniczek i przypomina projekt fana, a nie oficjalną grafikę.

Jak zwykle w takich sytuacjach, tak i tym razem warto podejść do tych informacji z pewnym dystansem. Szczególnie, że data premiery Gears 5 prawdopodobnie zostanie ujawniona już za niecały miesiąc na targach E3 w Los Angeles.

Wspomnianą okładkę znajdziecie na początku poniższej galerii. W dalszej jej części są dotychczas ujawnione screeny z gry.

 

Źródło: dualshockers.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV