Przeczytaj w weekend

Bliźniak - Will Smith w podwójnej roli w filmie Anga Lee. Zobacz zwiastun

Do sieci trafił zwiastun promujący kolejny film Anga Lee. Gemini Man zadebiutuje w kinach w październiku.

Do sieci trafił zwiastun promujący kolejny film Anga Lee. Gemini Man zadebiutuje w kinach w październiku.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  gemini man 

Film Bliźniak opowiada historię Henry'ego Brogana, elitarnego płatnego zabójcy, który pracuje dla korporacji. Jednak pewnego dnia jego pracodawcy decydują się go zlikwidować wysyłając w tym celu młodszego klona mężczyzny. Dwie główne role odgrywa Will Smith.

W obsadzie oprócz Smitha znaleźli się także Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen oraz Benedict Wong. Reżyseruje Ang Lee. Zobaczcie zwiastun:

Premiera zaplanowana jest na 4 października 2019 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV