Godzilla 2: Król potworów - ależ to będzie widowisko! Finałowy zwiastun

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Do sieci trafił finałowy zwiastun produkcji, który robi powinien zrobić wrażenie na fanach.

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Do sieci trafił finałowy zwiastun produkcji, który robi powinien zrobić wrażenie na fanach.

Godzilla II: Król potworów to nadchodzący film Warner Bros. o wielkich potworach. Produkcja wchodzi w końcową fazę promocji, czego efektem jest nowy zwiastun.

Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami i nastąpi już w czerwcu tego roku. Teraz do sieci wypuszczono finałowy zwiastun, który zapowiada olbrzymie emocje. Zobaczcie sami:

Godzilla 2: Król potworów - w Polsce premiera odbędzie się w czerwcu tego roku.

Źródło: comingsoon.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV