Przeczytaj w weekend

Podbić Kongres - zwiastun dokumentu Netflixa. Kobiety walczą o miejsce w Kongresie

Netflix zaprezentował zwiastun nagrodzonego na Festiwalu w Sundance filmu dokumentalnego. Premiera w maju.

Netflix zaprezentował zwiastun nagrodzonego na Festiwalu w Sundance filmu dokumentalnego. Premiera w maju.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Podbić Kongres opowiada historię czterech, zdeterminowanych kobiet - Alexandri Ocasio-Cortez, Amy Vilely, Cori Bush i Pauli Jean Swearengin, które miały już dość rządów bogatych polityków, którzy nie zwracają uwagi na potrzeby klasy robotniczej i postanowiły wystartować w 2018 roku w wyścigu o miejsca w Kongresie USA. Produkcja zdobyła nagrodę publiczności na tegorocznym Festiwalu w Sundance.

Zobaczcie zwiastun filmu:

Premiera produkcji 1 maja w ofercie platformy Netflix.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV