Repertuar kin Nowość Program TV

George R.R. Martin komentuje: Nowa książka będzie bardzo złożona

George R.R. Martin skomentował tempo prac nad The Winds of Winter oraz wyjaśnił dlaczego nie pojawił się na planie Gry o tron.

Fani twórczości George’a R.R. Martina już od lat czekają na nową cześć Pieśni Lodu i Ognia, a tymczasem data premiery The Winds of Winter stale jest przekładana. W najnowszym wywiadzie autor raz jeszcze odniósł się do tempa prac nad książką. Martin stwierdził, że będzie to bardzo złożona powieść:

Cały czas nad nią pracuję. Chciałbym, żeby była skończona już cztery lata temu, ale pracuję wolno, a powieść jest bardzo złożona. Jest też wiele wydarzeń, które rozpraszają uwagę. 

Mimo tego Martin m.in. zrezygnował z wizyty na planie Gry o tron – postanowił zostać w domu i pisać, a nie wybrać się w podróż do Chorwacji, Irlandii czy Hiszpanii. Powodował nim fakt, że ma jeszcze do napisania dwie powieści w ramach serii, której fabuła została już wyprzedzona przez serial.

Źródło: hollywoodreporter.com / fot. HBO
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.