Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gerard Butler na ratunek prezydentowi. Finałowy zwiastun filmu Hunter Killer

Hunter Killer to nowy film akcji, w którym Gerard Butler ratuje prezydenta Rosji. Zobaczcie finałowy zwiastun.

Hunter Killer to nowy film akcji, w którym Gerard Butler ratuje prezydenta Rosji. Zobaczcie finałowy zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nadchodzący Ocean ognia to nowy film akcji, w którym główną rolę gra Gerard Butler. Fabuła skupia się na Joe Glassie, który jako kapitan łodzi podwodnej blisko współpracuje z drużyną Navy SEAL. Pewnego dnia, w wyniku zamachu stanu, rosyjski prezydent zostaje wzięty do niewoli. Teraz to Glass i Navy SEALS muszą go uratować - trzeba działać jak najszybciej, by nie doprowadzić do wybuchu III wojny światowej.

Zobaczcie finałowy zwiastun, który pojawił się w sieci:

W obsadzie są również Gary Oldman, Common, Linda Cardellini i Toby Stephens. Reżyseruje Donovan Marsh a scenariusz napisał Arne L. Schmidt. Całość jest adaptacją powieści Firing Point.

Premiera 26 października.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV