Ghost Recon: Breakpoint - Terminator wkracza do gry

W Ghost Recon: Breakpoint rozpoczęło się nowe wydarzenie, w którym przeciwnikiem graczy jest Terminator.

W Ghost Recon: Breakpoint rozpoczęło się nowe wydarzenie, w którym przeciwnikiem graczy jest Terminator.

Ghost Recon: Breakpoint doczekało się nowego wydarzenia, tym razem związanego z marką Terminator. Event jest rezultatem współpracy firm Ubisoft oraz Studiocanal i pozwoli graczom na zmierzenie się z niebezpiecznym zabójcą z przyszłości, inspirowanym produkcją z 1984 roku. Najnowsza aktualizacja wprowadza do gry dwie specjalne misje fabularne.

Pierwsza z nich jest dostępna od 29 stycznia, godziny 10:00, druga zaś zadebiutuje 2 lutego. W każdą będzie można grać zarówno solo, jak i we współpracy z innymi graczami. Celem zadania jest pomoc Rasie Aldwin, pochodzącej z przyszłości kobiecie, która stara się powstrzymać inwazje Terminatorów. Ukończenie misji będzie wiązać się z wyjątkowymi nagrodami, takimi jak ubrania, bronie czy pojazdy. 

Ghost Recon: Breakpoint zadebiutowało w październiku 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dzieło Ubisoftu spotkało się z umiarkowanie pozytywnym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Krytykowano m.in. zbędne elementy RPG, monotonną rozgrywkę i wiele błędów. Gra jest jednak regularnie aktualizowana i wzbogacana o nowe elementy.

Źródło: informacja prasowa / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV