Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

„Głos” Wiedźmina chciałby grę o przygodach Ciri

Kto by nie chciał. Ale czy tak się stanie? Czy CD Projekt zdecyduje się na solową grę, w której główną bohaterką będzie Ciri?

Redakcja GameReactora na spytki wzięła Douga Cockle’a, aktora, który podkłada głos pod Geralta z Rivii w anglojęzycznej wersji sagi Wiedźmina. Redaktorzy pytali go przede wszystkim o jego rolę w grze Victor Vran: Overkill Edition, która zmierza na Nintendo Switch. W trakcie rozmowy temat zszedł na jego znacznie poważniejszą rolę, czyli Geralta.

-
-

Cockle został zapytany o przyszłość swoją, jako głosu Wiedźmina, a konkretnie o to, czy jeszcze powróci w tej roli. Odpowiedź jest zaskakująca, aktor wolałby, aby komu innemu była poświęcona ewentualna kolejna odsłona wiedźmińskiej opowieści.

Zmierzasz do Wiedźmina 4. Nie mam pojęcia, niemniej sądzę, że gra powstanie. To tylko moje prywatne zdanie, a CD Projekt wie jakie ma plany, o których ja nie mam żadnego pojęcia. Gdybym jednak to ja zarządzał w CD Projekcie, to tworzyłbym Wiedźmina 4, ale skupiłbym się na postaci Ciri. W Dzikim Gonie mieliśmy wskazówkę, że może ona odwiedzać inne światy. Myślę, że zbudowanie Wiedźmina 4 wokół tego byłoby czymś świetnym – powiedział aktor.

A Wam jak podoba się pomysł, aby w ewentualnej kolejnej odsłonie cyklu, to właśnie Jaskółka stanowiła główną postać wiodącą?

Źródło: gamereactor.eu / fot. CD Projekt

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.