Główna rola w „Bad Teacher” obsadzona

Stacja CBS znalazła aktorkę, która zagra główną rolą w nowym serialu komediowym pt. "Bad Teacher". W tytułową nauczycielkę wcieli się Ari Graynor.

Stacja CBS znalazła aktorkę, która zagra główną rolą w nowym serialu komediowym pt. "Bad Teacher". W tytułową nauczycielkę wcieli się Ari Graynor.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Bad Teacher" to komedia, która jest telewizyjną adaptacją filmu o tym samym tytule z 2011 roku. Napisana została przez Hilary Winston, Gene Stupinsky i Lee Eisenberga. Produkcja opowiadać ma o Meredith Davis (Graynor) - seksownej kobiecie po rozwodzie, która zostaje nauczycielką tylko po to, by znaleźć sobie kolejnego męża.

Aktorkę możecie kojarzyć głównie z występów we Fringe: Na granicy światów, gdzie wcielała się w Rachel - młodszą siostrę Olivii.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV