Przeczytaj w weekend

God of War - tak powstawała gra. Zobacz pełnometrażowy film dokumentalny

W sieci pojawił się film dokumentalny, który przedstawia pracę nad grą God of War.

W sieci pojawił się film dokumentalny, który przedstawia pracę nad grą God of War.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  god of war 

God of War z 2018 roku to produkcja znacznie inna od poprzedniczek. Tym razem twórcy przenieśli Kratosa w realia znane z mitologii nordyckiej, a najistotniejszym wątkiem tej produkcji jest relacja łącząca protagonistę z synem, Atreusem. Gracze pokochali ten tytuł i nie tylko oni - zebrał on świetne oceny, a także zgarnął wiele branżowych nagród, w tym liczne tytuły najlepszej gry roku.

Twórcy jednak wiele ryzykowali. Całkowicie zmienili nie tylko realia (z mitologii greckiej na nordycką), ale wprowadzili też szereg poważnych zmian w zakresie rozgrywki. Zmieniono perspektywę kamery, dodano elementy RPG, a także filmową narrację. Teraz do sieci trafił trwający niemal 2 godziny film dokumentalny zatytułowany Raising Kratos, z którego możemy dowiedzieć się więcej na temat prac nad God of War.

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV