Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Ragnarok nadchodzi. Będzie sequel fenomenalnego God of War?

Twórcy puszczają oko do fanów i rozpalają nadzieje na sequel God of War.

Twórcy puszczają oko do fanów i rozpalają nadzieje na sequel God of War.

Michał Czubak

Michał Czubak

Można spodziewać się, że God of War z 2018 roku doczeka się kontynuacji. Przemawia za tym wiele aspektów - zaczynając od zakończenia gry zostawiającego furtkę na sequele, a na świetnym odbiorze kończąc. Produkcja zebrała wiele branżowych nagród, w tym te najcenniejsze - czyli liczne tytuły Gry Roku. Nie zawiodła również jej sprzedaż.

Niedawno po raz kolejny potwierdzono, że gra nie otrzyma fabularnych DLC, więc czas na nową przygodę. Ta, jeśli wierzyć twórcom, którzy puszczają do nas oko, już zaczyna się kształtować.

W darmowym motywie, jaki został udostępniony z okazji 1. urodzin gry, możemy zobaczyć coś, czego wcześniej na łodzi Kratosa nie było. Runicznym pismem na boku łodzi widnieje napis "Ragnarök nadchodzi". Może to sugerować, że kontynuacja gry faktycznie powstanie. Pytanie tylko kiedy? Najprawdopodobniej będzie to już na następcy PlayStation 4. Kto wie, może będzie to jeden z tytułów startowych nowej platformy?

Źródło: resetera.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV