Godfather of Harlem – zwiastun serialu. Forest Whitaker jako Ojciec chrzestny mafii

Godfather of Harlem to nowy serial gangsterski wyprodukowany przez amerykańską telewizję EPIX. Oparty jest on na prawdziwej historii.

Godfather of Harlem to nowy serial gangsterski wyprodukowany przez amerykańską telewizję EPIX. Oparty jest on na prawdziwej historii.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Godfather of Harlem opowiada o Bumpym Johnsonie, szefie mafii, która zmieniła Harlem w Nowym Jorku w latach 60. ubiegłego wieku. Zobaczymy Bumpy'ego jak wraca do Harlemu po spędzeniu 10 lat w więzieniu i rozpocznie konflikt o wpływy z włoską mafią.

Ten serial to będzie pojedynek dwóch wybitnych aktorskich osobowości. Główną rolę gra Forest Whitaker, a jego przeciwnika po stronie włoskiej mafii gra Vincent D’Onofrio, którego widzowie doskonale znają z roli Wilsona Fiska w serialu Daredevil.

Za sterami serialu stoi Chris Brancato, który znany jest jako współtwórca świata Narcos. Premiera jesienią 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV