Godzilla 2: Król potworów - nowy plakat widowiska

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Zobaczcie nowy plakat filmu, który trafił do sieci.

Godzilla 2: Król potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros. Zobaczcie nowy plakat filmu, który trafił do sieci.

Godzilla II: Król Potworów to nadchodzący film Warner Bros. o wielkich potworach. Produkcja już od dłuższego czasu jest na etapie promocji, a do sieci trafiają kolejne klipy wideo, zdjęcia czy grafiki zapowiadające widowisko.

Dziś możemy rzucić okiem na nowy plakat, który przedstawia tytułowego Godzillę. Zobaczcie grafikę na początku pełnej galerii:

Godzilla 2: Król potworów - w Polsce premiera odbędzie się w czerwcu tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV