Kapitan Marvel w reklamie Audi. Zobacz świetny klip

Marvel i Audi przygotowali reklamę, w której pojawia się Kapitan Marvel we własnej osobie. Zobaczcie świetne wideo.

Marvel i Audi przygotowali reklamę, w której pojawia się Kapitan Marvel we własnej osobie. Zobaczcie świetne wideo.

Kapitan Marvel to nowa superbohaterka MCU, której solowy film wszedł na ekrany kin w ubiegłym miesiącu. Heroina powróci też w nadchodzącej kulminacji bieżącej fazy Kinowego Uniwersum Marvela, Avengers: Koniec gry. Zanim jednak to nastąpi, możemy zobaczyć ją w kilkuminutowym klipie reklamowym stworzonym przez Audi.

Wideo przedstawia Brie Larson, która jako Kapitan Marvel zostaje zabrana na krótką lekcję na temat Avengers i ziemskich zwyczajów. Pojawia się także Goose. Zobaczcie wideo:

Avengers: Koniec gry - premiera 25 kwietnia.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV