Godzilla 2: Król potworów – Rodan w akcji. Zobacz nowe zdjęcie z filmu

Godzilla 2: Król potworów wejdzie na ekrany kin wiosną tego roku, a promocja trwa w najlepsze. Zobaczcie nowe zdjęcie z filmu, na którym widzimy Rodana.

Godzilla 2: Król potworów wejdzie na ekrany kin wiosną tego roku, a promocja trwa w najlepsze. Zobaczcie nowe zdjęcie z filmu, na którym widzimy Rodana.

Godzilla II: Król Potworów to nadchodzące widowisko Warner Bros., będące kontynuacją filmu Godzilla z 2014 roku. Jak wiemy z opisów fabuły i dostępnych zwiastunów, tym razem na wielkim ekranie zobaczymy nie tylko Godzillę, ale także inne monstra - Króla Ghidorah, Mothrę czy Rodana.

Potwory pojawiają się na plakatach, klipach wideo czy w galeriach - dziś do sieci trafiło kolejne zdjęcie z produkcji, na którym Rodan zmierza ku nadlatującym samolotom. Tego Tytana w kilku słowach podsumował także reżyser filmu, Michael Dougherty. Jak mówi:

Rodan jest takim trochę łobuzem - nigdy nie wiadomo, po której stronie leży jego lojalność. Godzilla jest inny, jemu zniszczenie całego miasta wielkości Tokio zajęłoby kilka dni. Rodan tymczasem może to zrobić od niechcenia. On jest jak potężna bomba atomowa, przynosi szybkość i okrucieństwo.

Zobaczcie grafikę w galerii:

Godzilla 2: Król potworów - premiera w maju tego roku. Do Polski film trafi w czerwcu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV