Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze sceny z jego filmu.

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze sceny z jego filmu.

Pewnego razu... w Hollywood to najnowszy film Quentin Tarantino, który osadził w fabułę w Los Angeles w 1969 roku. Bohaterami są gwiazda telewizji Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Przyglądają się branży, którą teraz z trudem rozpoznają.

W jednej z ról występuje polski aktor Rafał Zawierucha, który wciela się w młodego Romana Polańskiego. Jeden z wątków będzie dotyczyć morderstwa Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie) dokonanego przez Charlesa Mansona i jego wyznawców.

Zobaczcie zwiastun:

Zobaczcie zwiastun z polskimi napisami:

Oto pełna obsada:

Pewnego razu... w Hollywood - premiera w sierpniu.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV