Gotham i Doom Patrol – co w kolejnych odcinkach? [WIDEO]

Do sieci trafiły materiały promujące kolejne odcinki seriali Gotham i Doom Patrol od DC.

Do sieci trafiły materiały promujące kolejne odcinki seriali Gotham i Doom Patrol od DC.

Stacja FOX udostępniła pierwszy zwiastun promujący 11. odcinek 5. sezonu serialu Gotham zatytułowany They Did What?. W nim Bruce Wayne zdaje się być wreszcie gotowy do ochrony Gotham i bliski jest transformacji w Batmana. Epizod zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dopiero 18 kwietnia. Zobaczcie zwiastun:

Mamy także zwiastun promujący 7. odcinek 1. sezonu serialu Doom Patrol. Epizod zatytułowany Therapy Patrol zadebiutuje na platformie DC Universe już 29 marca. W nim bohaterowie zostaną poddani tytułowej terapii. Zobaczcie zwiastun:

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV