Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Gra o tron 8 - rekord oglądalności pobity, Są wyniki 1. odcinka

Gra o tron to najpopularniejszy serial na świecie. Rekord oglądalności pobity przez premierę 8. sezonu to po raz kolejny potwierdza.

Gra o tron to najpopularniejszy serial na świecie. Rekord oglądalności pobity przez premierę 8. sezonu to po raz kolejny potwierdza.

Adam Siennica

Adam Siennica

Gra o tron miała premierę światową 14 kwietnia w godzinach wieczornych. Według oficjalnych informacji HBO odcinek obejrzało 17,4 mln widzów podczas pierwszej emisji. Jest to wynik łączny z tv oraz platform i zarazem jest to nowy rekord najwyższej oglądalności jakiegokolwiek odcinka tego serialu. Poprzedni należał do finału 7. sezonu i wynosił 16,9 mln widzów. Dla porównania premierę poprzedniego sezonu oglądało 16,1 mln widzów.

W samej telewizji HBO odcinek obejrzało 11,8 mln widzów. Jednocześnie premiera 8. sezon serialu Gra o tron była najbardziej omawianym tematem na Twitterze w historii hitu HBO.

Możemy być pewni, że kolejne odcinki, w których niewątpliwie pojawią się zaskoczenia i kluczowe wydarzenia, mogą pobić kolejne rekordy.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV