Gra o tron - najważniejsze momenty, które doprowadziły do 8. sezonu

Gra o tron wraca - 8. sezon produkcji HBO zadebiutował już na antenie. To dobry moment, by wybrać najważniejsze momenty w historii serialu.

Gra o tron wraca - 8. sezon produkcji HBO zadebiutował już na antenie. To dobry moment, by wybrać najważniejsze momenty w historii serialu.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  galeria 

Gra o tron triumfalnie powróciła na antenę HBO - mamy już okazję oglądać 8., finałowy sezon serialu. Jak pisał Adam w swoim niedawnym tekście, to bez dwóch zdań telewizyjny fenomen, który może się już nigdy nie powtórzyć. Od 2011 roku gromadzimy się przed telewizorami czy ekranami komputerów, aby obserwować przygody bohaterów, których przez lata zdążyliśmy pokochać lub znienawidzić.

Wszystko to prowadziło nas w kierunku starcia Lodu i Ognia - ów pojedynek wydaje się być głównym motywem finału opowieści. Postanowiliśmy wybrać naszym zdaniem najważniejsze momenty w historii serialu - głównie te z nich, które miały najistotniejszy wpływ na położenie fundamentów pod to, co zobaczymy w 8. sezonie. Dajcie nam w komentarzach znać, czy zgadzacie się z naszymi wyborami.

Pierwszy odcinek 8. sezonu miał premierę o 3:00 w nocy. Przeczytajcie naszą recenzję.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: The Wrap, screenrant.com / zdjęcie główne: HBO/Esquire

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV