Gra o tron - George R.R. Martin zdradza nowe szczegóły na temat spin-offu

Podczas premiery premierowego odcinka 8. sezonu Gry o tron, obecny był m.in. twórca książkowego oryginału, George R.R. Martin. Udzielił dziennikarzom THR ciekawego wywiadu.

Podczas premiery premierowego odcinka 8. sezonu Gry o tron, obecny był m.in. twórca książkowego oryginału, George R.R. Martin. Udzielił dziennikarzom THR ciekawego wywiadu.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  Gra o tron 

Już za kilka dni zadebiutuje 8. sezon Gry o tron, który będzie ostatnim dla tego serialu. Wielu fanów zapewne nie może pogodzić się z tym, że po tylu latach zbliża się pożegnanie z bohaterami produkcji HBO. Pożegnanie nie będzie łatwe także dla autora książkowego oryginału, George'a R.R. Martina.

Autor Gry o tron obecny był podczas premiery 8. sezonu w Nowym Jorku. W rozmowie z dziennikarzem The Hollywood Reporter, zdradził, że dla niego to nie jest koniec Gry o tron i jeszcze trochę czasu w Westeros spędzi. Tym bardziej, że niedługo rozpoczną się prace nad serialowym spin-offem. Na jego temat zdradził kilka ciekawych szczegółów:

Nie zaczęły się jeszcze zdjęcia, ale ten moment jest już bardzo blisko. Mają świetną reżyserkę i niesamowitą obsadę. Śledziłem to z bliska i trzymam mocno kciuki. Tu wszystko jest zdecydowanie inne. To dzieje się tysiąc lat temu, patrzymy na zupełnie inną erę w historii Westeros. Żadnych smoków, żadnego Żelaznego Tronu, żadnej Królewskiej Przystani. Ciekawe będzie, jak odbiorą to fani.

George R.R. Martin zdradził także, że przesłanki ku temu, co będzie fabułą odcinka pilotażowego, znajdziemy w jednym lub dwóch zdaniach zawartych w książce Świat Lodu i Ognia. Twórczyni odcinka miała "wziąć" je z książki i na ich podstawie rozpocząć spin-off z Naomi Watts w roli głównej.

Gra o tron - 8. sezon zadebiutuje 14 kwietnia na HBO.

Źródło: hollywoodreporter.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV