Gra o tron - kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Bukmacherzy mają zaskakujące typy

Serial Gra o tron zbliża się do końca - bukmacherzy z Las Vegas przedstawili swoje typy co do tego, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Serial Gra o tron zbliża się do końca - bukmacherzy z Las Vegas przedstawili swoje typy co do tego, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  Gra o tron 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Przed nami już tylko finałowy odcinek serialu Gra o tron - bodajże najważniejszą kwestią, z którą zmagają się obecnie fani, jest to, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie. Jeszcze przed tygodniem zdecydowaną faworytką na tym polu była Daenerys Targaryen, ale ostatnie wydarzenia w Królewskiej Przystani wprowadziły wiele zmian do całego rankingu.

I tak według bukmacherów z Las Vegas na czoło w walce o tron wysunął się Bran Stark - jego wskaźnik wynosi obecnie +200 (trzeba tu zaznaczyć, że im mniejsza liczba, tym większe - zdaniem typerów - szanse na zostanie władcą). Na kolejnych miejscach plasują się:

  • Sansa Stark (+400)
  • Tyrion Lannister (+750)
  • Jon Snow (+800)
  • Daenerys Targaryen (+1500)
  • Gendry (+3000)
  • Arya Stark (+3000)
  • Potencjalne dziecko Jona i Daenerys (+3300)
  • Samwell Tarly (+5000)
  • Davos (+15000)

W zeszłym tygodniu wysoko stały również akcje Cersei, Jaime'ego i, co ciekawe, Ogara.

Ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie głowne: HBO/Entertainment Weekly

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV