Menu

Aktualności

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
Adam Siennica

Gra o tron – kulisy zaskakującej sceny z premiery 7. sezonu

7. sezon serialu Gra o tron zadebiutował w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Pojawiają się komentarze aktorów na temat kluczowych sekwencji.

Sam początek premiery 7. sezonu serialu Gra o tron wywołał największe emocje wśród widzów. W nim też w okrutny sposób Arya zabija wszystkich przedstawicieli rodu Frey, mszcząc się za Krwawe Gody. Scena działa o tyle dobrze, że przez jakiś czas sprawia wrażenie retrospekcji. Dopiero z czasem zdajemy sobie sprawę, czego tak naprawdę jesteśmy świadkami.

– Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o Ludziach Bez Twarzy, stwierdziłam, że fajnie byłoby zamienić się twarzami z kimś z głównych postaci, niż kimś kompletnie nieznanym. Mam nadzieję, że widzowie od razu nie zgadną, że to ona jest w tej scenie – opowiada Maisie Williams w rozmowie z EW.com.

Czytaj także: Nasza recenzja premiery 7. sezonu Gry o tron

Gra o tron - Arya z 7. sezonu
fot. HBO

Aktorka przyznaje, że nawet Arya jest zaskoczona, jaką ma siłę.

– W tej ostatniej chwili, gdy patrzy na umierających mężczyzn, sama bardziej zmienia się w potwora, niż zdawała sobie z tego sprawę. Nie sądzę, by była smutna z tego powodu, ale jest tego świadoma – wyjaśnia.

Williams zdradza, że zawsze miała taką fantazję, jak mógłby skończyć się serial:

– Nie sądzę, by było to dobre zakończenie i fanom mogłoby się nie spodobać. Chciałabym zobaczyć, jak ktoś na końcu siada na Żelaznym Tronie aż nagle zdejmuje twarz i widzimy Aryę. Zawsze o tym marzyłam – opowiada.

Powtórna emisja w HBO odbędzie się o 20:10.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze