Gra o tron s08e03 - zwiastun zapowiada oczekiwaną bitwę

Gra o tron s08e03 to kluczowy odcinek 8. sezonu, która pokaże scenę zapowiadaną przez twórców od miesięcy. Zwiastun pokazuje pierwsze sceny.

Gra o tron s08e03 to kluczowy odcinek 8. sezonu, która pokaże scenę zapowiadaną przez twórców od miesięcy. Zwiastun pokazuje pierwsze sceny.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron dochodzi do połowy finałowego sezonu. Składa się on tylko z 6 odcinków. Gra o tron s08e03 to bitwa zapowiadana przez producentów od wielu miesięcy. Wszyscy otwarcie mówili, że mamy jej oczekiwać w tym odcinku i w końcu nadeszła.

Jednakże fabuła tego odcinka jest okryta największą tajemnicą. Dlatego też zwiastun nie zdradza prawie nic, dając tylko niewielki przedsmak wielkich wydarzeń. Przypomnijmy, że według twórców będzie to jednak z największych bitwy w historii, którą sami porównują do starcia pod Hełmowym Jarem z filmu Władca Pierścieni: Dwie Wieże.

Gra o tron: sezon 8, odcinek 2 - przeczytaj recenzję

Zobaczcie zwiastun:

nullfot. materiały prasowe

Źródło: youtube / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV