Gra o tron - Sophie Turner komentuje zakończenie wątku Sansy Stark

Gra o tron zadebiutowała dziś z ostatnim odcinkiem, który zakończył wątki wszystkich bohaterów. Jak los swojej bohaterki komentuje Sophie Turner?

Gra o tron zadebiutowała dziś z ostatnim odcinkiem, który zakończył wątki wszystkich bohaterów. Jak los swojej bohaterki komentuje Sophie Turner?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  sansa 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron zakończyła się wraz z finałem 8. sezonu, co oznacza domknięcie wątków wszystkich bohaterów serialu, których poczynania oglądaliśmy od bardzo dawna. Widzowie na całym świecie mogą być nimi różnie usatysfakcjonowani, ale o losie jednej z bohaterek wypowiedziała się sama aktorka, Sophie Turner.

Odgrywana przez nią Sansa Stark była jedną z faworytek fanów do objęcia Żelaznego Tronu. Ostatecznie wydarzenia w finale 8. sezonu potoczyły się inaczej i bohaterka została Królową Północy. Postać grana przez Sophie Turner ogłosiła też niezależność królestwa północy względem pozostałych sześciu królestw. Jej los skomentowała sama aktorka:

W ogóle nie byłam tym podłamana. Ponieważ od końca 1. sezonu, Sansa nie była w stolicy, ani nie była królową. Nie wierzy, że mogłaby rządzić i wcale tego nie chce. Wie, że jej miejsce jest na północy i może rządzić ludźmi Północy i Winterfell. Prawdopodobnie byłaby w stanie być królową Siedmiu Królestw z pomocą swojej rodziny i doradców takich jak Tyrion. Ale ona nie chce być władcą wszystkich Siedmiu Królestw.

Gra o tron oficjalnie dobiegła końca wraz z 8. sezonem. Dziś premierę miał finałowy odcinek, który można zobaczyć na HBO GO.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV