Przeczytaj w weekend

Gra o tron - ta konsola to marzenie dla fanów serialu. Możesz ją mieć

Te modele konsoli Xbox One przyciągają uwagę. Fani serialu Gra o tron będą nimi zachwyceni.

Te modele konsoli Xbox One przyciągają uwagę. Fani serialu Gra o tron będą nimi zachwyceni.

Microsoft przygotował dwie wyjątkowe wersje konsoli Xbox One S All-Digital Edition, które powinny przypaść do gustu wszystkim miłośnikom serialu Gra o tron. Pierwszy z modeli ozdobiono "smoczą łuską" i symbolem rodu Targaryenów, drugie z urządzeń jest zaś utrzymane w dużo chłodniejszej stylistyce i przypomina zbroję noszoną przez Nocnego Króla.

Niestety, są też złe wieści dla osób zainteresowanych tym unikatowym sprzętem. Żadna z tych konsol nie trafi do sprzedaży - zamiast tego będzie można zdobyć je w losowaniach na Facebooku i Twitterze marki Xbox. Konkurs potrwa do 22 maja.

Xbox One S All-Digital Edition to nowa, pozbawiona napędu konsola Microsoftu, która zadebiutowała już w USA. Gracze z Polski będą musieli jednak poczekać na ten sprzęt nieco dłużej.

Źródło: news.xbox.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV