Xbox One S All-Digital w Polsce zadebiutuje później

Polska premiera konsoli Xbox One S All-Digital dopiero w czerwcu. Poznaliśmy także cenę sprzętu w naszym kraju.

Polska premiera konsoli Xbox One S All-Digital dopiero w czerwcu. Poznaliśmy także cenę sprzętu w naszym kraju.

Konsola Xbox One S All-Digital wczoraj zadebiutowała na wybranych rynkach światowych. Ten pozbawiony czytnika fizycznych płyt model konsoli nie zadebiutował jednak jeszcze w naszym kraju. Premiera w Polsce ma mieć miejsce później - dopiero w czerwcu.

Xbox One S All-Digital dostępny będzie w pakiecie z trzema grami: Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves i będzie kosztował 999 zł. Jest to nieznacznie drożej w stosunku do tego ile ten sam zestaw kosztuje w USA. Tam cena wynosi 249 dolarów, co w przeliczeniu przekłada się na około 950 zł.

Źródło: euro.com.pl / fot. theverge.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV