Gra z Batmanem i Trybunałem Sów już wkrótce? Tajemniczy tweet studia WB Montreal

WB Montreal opublikowało krótkie wideo. Dla wielu graczy jest to teaser nowej gry z Batmanem.

WB Montreal opublikowało krótkie wideo. Dla wielu graczy jest to teaser nowej gry z Batmanem.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Plotki o nowej grze na podstawie komiksów DC pojawiają się w sieci regularnie. W listopadzie ubiegłego roku spekulowano, że może być to produkcja o Trybunale Sów. Teraz dostaliśmy kolejna wskazującą na to poszlakę. Pojawiła się ona na oficjalnym koncie studia WB Montreal na Twitterze. Warto przypomnieć, że ta ekipa deweloperów ma doświadczenie w grach o Batmanie - to oni odpowiadają za Arkham Origins, fabularny prequel serii z 2013 roku. 

Na profilu WB Monreal opublikowano krótkie wideo, które przedstawia symbol Batmana wyświetlany na budynku. Co jakiś czas w materiale widać jednak także inne, tajemnicze symbole. Wpis ten skomentował Scott Snyder, scenarzysta komiksowy, który napisał "bewarethecourtofowls", czyli "strzeż się Trybunału Sów". Tweet Snydera został szybko usunięty, możliwe więc, że pośpieszył się on z ujawnieniem tej informacji.

Warto również zwrócić uwagę na to, że już 24 września odbędzie się kolejna prezentacja State of Play. Niewykluczone, że to właśnie tam zostanie zaprezentowana kolejna gra z serii Batman: Arkham.  

Źródło: dualshockers.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV