Grace i Frankie - koniec serialu. Będzie 7. i ostatni sezon

Grace i Frankie chylą się ku końcowi. Potwierdzono, że serial doczeka się 7. sezonu, który będzie jednocześnie ostatnim.

Grace i Frankie chylą się ku końcowi. Potwierdzono, że serial doczeka się 7. sezonu, który będzie jednocześnie ostatnim.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  netflix 

Grace and Frankie to komediowy serial, który zadebiutował w 2015 roku. Fabuła skupia się na tytułowej Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin), przed którymi stoi ostatni rozdział w ich życiu. Początkowo panie ewidentnie się nie lubią, jednak kiedy ich mężowie ogłaszają, że są w sobie zakochani i planują wziąć ślub, życie kobiet wywraca się do góry nogami. Ku swojemu zaskoczeniu bohaterki odkrywają, że w tym trudnym okresie mogą na siebie liczyć.

Zgodnie z nowymi informacjami udostępnionymi przez Netflix, Grace i Frankie doczekają się 7. sezonu - jednocześnie potwierdzono jednak, że będzie to seria finałowa i na tym koniec serialu. Ostatni sezon będzie składać się z 16 odcinków, co łącznie da serialowi 94 epizody. Będzie to tym samym najdłużej emitowana oryginalna produkcja platformy Netflix.

W obsadzie 7. sezonu powrócą Fonda, Tomlin, Sam Waterston, Martin Sheen, June Diane Raphael, Brooklyn Decker, Baron Vaughn i Ethan Embry. Na stanowiskach showrunnerów ponownie znajdą się Marta Kauffman i Howard J. Morris.

Grace i Frankie - data premiery 7. sezonu nie jest znana. 6. seria natomiast trafi na platformę Netflix w styczniu 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV