Przeczytaj w weekend

Grandmaster i rozstanie Thora z Jane. Informacje o usuniętych scenach

Do sprzedaży trafiło wreszcie kolekcjonerskie wydanie wszystkich filmów MCU. Znamy szczegóły kolejnych usuniętych scen, które znalazły się w dodatkach.

Do sprzedaży trafiło wreszcie kolekcjonerskie wydanie wszystkich filmów MCU. Znamy szczegóły kolejnych usuniętych scen, które znalazły się w dodatkach.

W Thor: Ragnarok usunięto scenę z udziałem Grandmastera. W niej postać grana przez Jeffa Goldbluma, ściga głównych bohaterów widowiska, próbując odzyskać swojego Mistrza (Hulka) i przywrócić go na należne mu miejsce na Sakaar. Wkrótce jednak Grandmaster rozbija swój statek, co prowadzi bezpośrednio do jednej ze scen po napisach, gdy widzimy go w stercie śmieci. Z filmu usunięto też scenę, w której to Hela zabija Odyna. Zaraz po tym, jak Thor i Loki odwiedzają go w domu starców, pojawia się Hela i zadaje mu śmiertelny cios swoim ostrzem. Tak, jak widzieliśmy to w pierwszych zwiastunach, sceny te rozgrywały się na ulicach Nowego Jorku.

Z kolei w filmie Thor: Mroczny świat nakręcono scenę, w której widzimy rozstanie tytułowego bohatera z Jane Foster. W MCU nigdy nie pokazano rozejścia się duetu bohaterów, było to tylko wspominane przez Thora. Twórcy nakręcili jednak scenę, w której Jane tłumaczy Thorowi, że nie może udać się z nim do Asgardu, ponieważ ma inne cele w życiu. Thor jest tym zdziwiony i tłumaczy jej, że jako następca tronu nie może zostać dla niej na Ziemi. W dodatkach jest też scena, w której Thor próbuje pocałować Valkyrię pod koniec filmu Avengers: Koniec gry. Ta jednak go powstrzymuje.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: marvel studios

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV