Przeczytaj w weekend

Grinch psuje Boże Narodzenie. Nowy zwiastun filmu Grinch: świąt nie będzie

Universal Pictures zaprezentowało nowy zwiastun filmu animowanego o zrzędliwym samotniku próbującym zniszczyć Boże Narodzenie. Premiera w listopadzie.

Universal Pictures zaprezentowało nowy zwiastun filmu animowanego o zrzędliwym samotniku próbującym zniszczyć Boże Narodzenie. Premiera w listopadzie.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Bohaterem animacji How the Grinch Stole Christmas jest tytułowy mieszkaniec miasteczka Ktosiowo, który chce tylko spokojnej samotności. Niestety w osiągnięciu tego stanu przeszkadzają mu sąsiedzi celebrujący Boże Narodzenie. Grinch postanawia w końcu zniszczyć święta nie przebierając w środkach. Wszystko to dla upragnionego spokoju. Zadebiutował nowy zwiastun animacji, który jest dostępny poniżej.

Głosu Grinchowi użyczył Benedict Cumberbatch. Reżyserują Yarrow Cheney oraz Scott Mosier. Premiera 9 listopada tego roku.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV