Przeczytaj w weekend

Pokazano zwiastun filmu Mroczna Phoenix – jest pierwsza reakcja

Na konwencie CineEurope w Hiszpanii uczestnikom zaprezentowano już pierwszy zwiastun filmu Mroczna Phoenix.

Na konwencie CineEurope w Hiszpanii uczestnikom zaprezentowano już pierwszy zwiastun filmu Mroczna Phoenix.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  mroczna phoenix 

Ledwie wczoraj informowaliśmy Was, że na odbywającym się właśnie w Hiszpanii konwencie CineEurope widzom zaprezentowano trailer Aquaman. Studio 20th Century Fox nie chciało na tym polu pozostawać w tyle za konkurencją; dzięki temu uczestnicy mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji X-Men: Dark Phoenix. Wygląda na to, że wbrew zapowiedziom twórców i członków obsady, tonacja filmu będzie lżejsza, niż mogliśmy początkowo zakładać. Tak do materiału odnosi się dziennikarz portalu KinoMetro.ru:

Fantastyczny i przepełniony akcją thriller X-Men: Dark Phoenix wygląda lepiej niż oczekiwaliśmy. W czasie prezentacji został pokazany zwiastun, w którym znalazło się mniej przesadnego mroku niż w zaprezentowanym wcześniej teaserze. Wideo dowodzi, że film jest kontynuacją serii o X-Menach.

Zwiastun już niedługo powinien trafić do sieci. Przypomnijmy, że premiera filmu odbędzie się 14 lutego przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV