Przeczytaj w weekend

Grown-ish – data premiery 2. sezonu

Grown-ish powraca z 2. sezonem. Kiedy premiera? Znamy datę.

Grown-ish powraca z 2. sezonem. Kiedy premiera? Znamy datę.

Grown-ish to serial, który debiutował na początku tego roku. Jako spin-off Black-ish, produkcja skupia się na Zoey Johnson, najstarszej córce Andre i Rainbow, która wybiera się do college’u. W głównej roli występuje Yara Shahidi.

Dziś potwierdzono, kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków - 2. sezon Grown-ish zadebiutuje 2 stycznia 2019 roku. W nowej odsłonie powrócą znani bohaterowie, tacy jak Aaron Jackson (Trevor Jackson), Latina Ana Torres (Francia Raisa), Nomi Segal (Emily Arlook) czy Vivek Shah (Jordan Buhat).

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV