Guziec z serii Halo pojawi się w grze Forza Horizon 4

Słynny pojazd znany z cyklu gier Halo był już dostępny w poprzedniej Forzie Horizon i wygląda na to, że powróci i w tym roku.

Słynny pojazd znany z cyklu gier Halo był już dostępny w poprzedniej Forzie Horizon i wygląda na to, że powróci i w tym roku.

Na początku przyszłego miesiąca na rynek trafi kolejna część świetnej serii wyścigów - Forza Horizon 4. Produkcja tym razem przeniesie nas do Wielkiej Brytanii, a jedną z największych nowości będą zmieniające się pory roku. Będzie miało to znaczenie nie tylko kosmetyczne, ale będzie miało wpływ również na rozgrywkę - np. wydłużając drogę hamowania na mokrej nawierzchni.

W grze pojawi się też nawiązanie do innej gry na wyłączność platform Microsoftu, a mianowicie serii Halo. W nowym wideo poświęconym Forza Horizon 4 możemy zobaczyć wyścig w pojeździe o nazwie Guziec, znanym z tego kosmicznego cyklu. Na tym jednak nie koniec - materiał zdradza też, że i trasa wygląda na żywcem wyjętą z przygód Master Chiefa i z całą pewnością nie jest to Wielka Brytania...

Zobaczcie zresztą sami na poniższym wideo. Wspomniany pojazd oraz nietypową trasę można zobaczyć około 1:46:40.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października. Gra dostępna będzie na konsoli Xbox One oraz pecetach i w momencie premiery trafi do usługi Xbox Game Pass. Już dziś gracze będą mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną tej produkcji.

Źródło: youtube.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV