Gwiazda „Prywatnej Praktyki” w „Fargo”

Kate Walsh (Private Practice), Josh Close i Joey King dołączają do obsady Fargo braci Coen.

Kate Walsh (Private Practice), Josh Close i Joey King dołączają do obsady Fargo braci Coen.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Walsh wcieli się w Ginę, młodą żonę-trofeum i matkę dwóch synów. King zagra Gretę, córkę policjanta granego przez Colina Hanksa. Close natomiast wcieli się w Rona, brata głównego bohatera granego przez Martina Freemana.

Hanks wcieli się w policjanta imieniem Gus Grimly. Jest samotnym ojcem, który musi wybrać pomiędzy osobistym bezpieczeństwem, a jego zawodowym obowiązkiem, gdy staje twarzą w twarz z zabójcą.

Pierwszy sezon Fargo stacji FX ma mieć 10 odcinków i jest on inspirowany filmem braci Coen z 1996 roku. Joel Coen i Ethan Coen są głównymi producentami wykonawczymi projektu.  Serial w całości skupi się na nowej kryminalnej historii, przedstawi nowych bohaterów, ale zachowa charakterystyczny klimat pierwowzoru.  Za scenariusz odpowiada Noah Hawley, a Adam Bernstein reżyseruje.

Akcja serialu skupi się na Lesterze Nygaardzie (Martin Freeman), sprzedawcy ubezpieczeń z małego miasteczka, którego życia kompletnie się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy nieznajomy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton).

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV