Przeczytaj w weekend

Gwiazda „Życia Pi” dołącza do „Homeland”

Suraj Sharma, którego widzowie znają z filmu Anga Lee, dostaje dużą rolę w czwartym sezonie Homeland.

Suraj Sharma, którego widzowie znają z filmu Anga Lee, dostaje dużą rolę w czwartym sezonie Homeland.

Adam Siennica

Adam Siennica

Aktor wcieli się w Aayana Ibrahima, studenta medycyny z Pakistanu, który jakoś natrafia na Carrie Mathison. Sharma dostaje rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy go w większości odcinków. Przypomnijmy, że do obsady niedawno dołączyli również Corey Stoll (House of Cards) i Laila Robins (Bored to Death).

Produkcja czwartego sezonu rusza pod koniec miesiąca w RPA. Data premiery nie została ustalona.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV