Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy na planie trylogii prequeli. Zobacz zdjęcia

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład serii Gwiezdne Wojny.

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład serii Gwiezdne Wojny.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Jak doskonale wiemy, fani serii Gwiezdne Wojny podzielili się na dwa obozy jeśli chodzi o ocenę jakości artystycznej trylogii prequeli. Jedni wciąż odsądzają ją od czci i wiary, inni z kolei uważają filmy za doskonałe dopełnienie świata stworzonego przez George Lucas. Teraz portal Screen Rant zaprezentował serię zakulisowych zdjęć, które pokazują nam, jak wyglądała praca na planie. Niektóre momenty są zabawne, inne doprawdy zaskakujące. Zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Lucasfilm

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV