Gwiezdne Wojny - naturalnych rozmiarów X-Wing z LEGO. Zobacz zdjęcia

LEGO prezentuje niesamowite zdjęcia naturalnych rozmiarów X-Winga z Gwiezdnych Wojen, wykonanego w całości z klocków. Zobaczcie galerię.

LEGO prezentuje niesamowite zdjęcia naturalnych rozmiarów X-Winga z Gwiezdnych Wojen, wykonanego w całości z klocków. Zobaczcie galerię.

Michalina Reda

Michalina Reda

LEGO współpracuje z marką Star Wars już od 20 lat. Z tej okazji, producent zabawek stworzył niezwykły model X-Winga, który zaprezentowano w górach Szwajcarii - to miejsce przypomina lodową planetę Hoth z filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje. W ten sposób pobito rekord - jest to najwyższe miejsce na Ziemi, do którego kiedykolwiek dotarł X-Wing (3454 metrów nad poziomem morza). Statek robi wrażenie - jest to model naturalnej wielkości, został zbudowany z 2,5 miliona klocków LEGO. Wymagał 1500 godzin ich układania.

Prezentując zdjęcie X-Winga, LEGO wydało następujące oświadczenie:

Rób albo nie rób - nie ma próbowania. Tak powiedział mistrz Yoda do Luke'a Skywalkera w filmie Imperium kontratakuje. Następnie, używając Mocy, podniósł X-Winga z bagna - czyniąc możliwym to, co dla Luke'a było niemożliwe. LEGO wzięło sobie tę scenę do serca i teraz, z okazji The Force Friday 4 października 2019 r., prezentuje niepowtarzalną replikę X-Winga na Jungfraujoch w Szwajcarii. Zgodnie z mottem „Moc jest w twoich rękach”, LEGO chce pokazać, że można wykonać nawet te rzeczy, które początkowo wydają się zbyt trudne - wylądowaliśmy dużym modelem w najwyższym punkcie, w którym kiedykolwiek znalazł się X-Wing - a przynajmniej w tej galaktyce.

Zobaczcie świetne zdjęcia:

null

Źródło: hypebeast.com / zdjęcie główne: fb.com/LEGOGermany

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV