Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - tak może wyglądać nowy gwiezdny niszczyciel

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie przedstawią widzom kompletnie nowy projekt statku o wielkiej potędze. Nowa plotka trafia do sieci.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie przedstawią widzom kompletnie nowy projekt statku o wielkiej potędze. Nowa plotka trafia do sieci.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zbliża się wielkimi krokami. W plotkach portalu Makingstarwars.net (najbardziej sprawdzone źródło o tematyce Gwiezdnych Wojen) mówiono o tak zwanej flocie Sithów, którą chce posiąść Kylo Ren. Ma ona mieć nowy rodzaj potężnego gwiezdnego niszczyciela, który ma wielką siłę rażenia zdolną pustoszyć powierzchnie planety.

Do sieci trafiły zdjęcia nowego statku z gry planszowej Star Wars: Armada, który nazywa się Onager. Z oficjalnego opisu dowiadujemy się, że jest to tak zwany łamacz blokad, który ma superbroń wykorzystującą kryształy kyber. Innymi słowy opartą na tym samym, co laser Gwiazdy Śmierci, ale na mniejszą skalę. Dzięki temu może rozwalać góry i przebijać najsilniejsze tarcze ochronne.

Nowa plotka sugeruje, że tenże Onager to właśnie statek z floty Sithów, który zobaczymy na kinowym ekranie. Informacje z plotki na temat statków Sithów (ścisłej mówiące Palpatine'a, bo to podobno było jego wojsko) doskonale zgrywają się z opisem statku ze Star Wars: Armada.

Nikt tego nie potwierdza, ani nie dementuje, więc traktujcie tę informację z dystansem. 

Oficjalnie ogłoszono też, że film będzie promowany podczas zbliżającego się D23 Expo. Być może wówczas do sieci trafiają nowe informacje i materiały promocyjne. Na razie nie wiadomo, czy będzie to pełny zwiastun.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera w grudniu.

null

Źródło: starwarsnewsnet.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV