Skywalker. Odrodzenie - zdjęcia z nowego wideo. Mroczna Rey i inne ciekawostki

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się nowego wideo promocyjnego. Do sieci trafiły zdjęcia, które pozwalają się przyjrzeć poszczególnym kadrom.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekał się nowego wideo promocyjnego. Do sieci trafiły zdjęcia, które pozwalają się przyjrzeć poszczególnym kadrom.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie doczekały się nowego wideo promocyjnego, który nie jest oficjalnie traktowany jako zwiastun (takowy jeszcze się pojawi przed premierą). Zostało ono specjalnie przygotowane na D23 Expo i dzień po zakończeniu imprezy trafiło do sieci.

Pokazano kilka nowych scen, które rozgrzały serca fanów i zmotywowały do nowych dyskusji.

W skrócie przypomnijmy, co niektóre sceny oznaczają:

  • Bohaterowie znajdują się na nowej pustynnej planecie zwanej Pasanna. Widzieliśmy ją wcześniej w teaserze.
  • Czerwone oczy C-3PO mogą oznaczać nawiązania do postaci Triple Zero, który pojawił się w komiksach nowego kanonu. Miał on zdolności do zabijania i walki. Wydaje się to potwierdzeniem faktu, że Threepio będzie walczyć na placu boju. Widzieliśmy go z kuszą w stylu Chewiego na plakacie, który wyciekł kilka miesięcy temu (do zobaczenia w galerii).
  • Walka na miecze świetlne pomiędzy Kylo Renem i Rey prawdopodobnie odbywa się w ruinach drugiej Gwiazdy Śmierci
  • Flota pokazana na ekranie, ukryta tak jakby w mgławicy (w tle widać pioruny?) może mieć związek z plotkami o tzw. flocie Sithów, którą ukrył imperator jeszcze za życia. Czeka na rozkazy, by wypełnić misję. Dlatego ustawiona jest w takim szeregu, jak widzimy, ponieważ nie jest to formacja bitewna. Oznacza to, że owe ujęcie nie jest osadzone w kosmosie, ale być może w jakiejś mgławicy w Dzikiej Przestrzeni galaktyki.
  • Rey trenuje z mieczem świetlnym, ale nie rzuca go na oślep. Zauważcie, że po prawej w powietrzu wisi "kulka", która przypomina urządzenie treningowe z Nowej nadziei, z którym pracował Luke.
  • Promień laserowy - wydaje się to mieć związek z plotką o flocie Sithów, w skład której wchodzą nowe niszczyciele gwiezdne o potężnej broni. Ich laser jest ładowany kryształami Kyber, tak jak laser Gwiazdy Śmierci, ale siłą rzeczy, ma mniejszą moc.
  • Mroczna Rey ma miecz świetlny, który wydaje się zaczerpnięty z serialu Star Wars Rebelianci. W jednym z odcinków mistyczny strażnik świątyni Jedi miał taki sam miecz o dwóch ostrzach. 
  • Na zdjęciu statków Ruchu Oporu możemy zobaczyć m.in.: A-Winga, B-Winga, Y-Winga, X-Winga, fregatę na oko typu YT-2000 (Sokół Millennium to YT-1300) oraz prawdopodobnie koreliańską korwetę tego samego typu co Tantive IV z początku części IV. Innymi słowy Ruch Oporu zaopatruje się w muzeum.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - zdjęcia z wideo w galerii:

 

Dla przypomnienia wideo:

Premiera w grudniu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Lucasfilm

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Richard Dean Anderson

Richard Dean Anderson

ur. 1950, kończy 70 lat

Sonita Henry

Sonita Henry

ur. 1977, kończy 43 lat

Jack Reynor

Jack Reynor

ur. 1992, kończy 28 lat

Jeanne Moreau

Jeanne Moreau

ur. 1928, kończy 92 lat

Ewen Bremner

Ewen Bremner

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV