Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - zwiastun 7. sezonu. Ahsoka i bitwy!

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to serial animowany, który po latach powraca z nowymi odcinkami. Z okazji Star Wars Celeberation pojawił się zwiastun.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to serial animowany, który po latach powraca z nowymi odcinkami. Z okazji Star Wars Celeberation pojawił się zwiastun.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów powrócą z 7. sezonem, który został wyprodukowany dla platformy Disney+. Podczas Star Wars Celebration miał miejsce panel serialu.

Wyjawiono, że Ahsoka po odejściu z Zakonu Jedi mieszka dalej na Coruscant na poziomie 1313, który opanowany jest przez przestępczość. Cały sezon ma być związany z jedną historią zatytułowany Oblężenie Mandalory. Powróci też Darth Maul, który stoczy epicki pojedynek z Ahsoka Tano. Aby nakręcić go najlepiej jak tylko można, zaproszono do udziału Raya Parka, by nagrał ruchy podczas starcia dzięki technologii motion capture. Głosem ponownie będzie Sam Witwer.

Pojawi się też oddział komandosów, którzy zostali specjalnie przygotowani do wykonywania zupełnie innych zadań niż zwykle klony.

Premiera jesienią.

Źródło: ew.com, starwars.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV